ŠKOLNÍ DRUŽINA

Mozaikový klub Olbramice

ráno: pondělí - pátek
odpoledne: pondělí - pátek

Výchovně vzdělávací činnost probíhá v souladu se zásadami Zdravé školy.

• Chceme, aby si naši žáci v družině odpočinuli po náročné školní práci. K tomu využíváme čtenářské chvilky, povídání v komunitním kruhu, antistresové omalovánky pro děti, deskové hry…
  • V nabídce činnosti ŠD také figurují aktivity sportovní (projekt Sportuj ve škole), výtvarné, pracovní, dramatické, hudební, ICT.
  • Celý školní rok je propojen různými projekty měsíčními, týdenními i celoročními.
  • Žáci se také mohou zapojit do různých soutěží mezi sebou nebo v rámci nabídek jiných pořádajících subjektů.
  • Prostory školní družiny jsou velmi dobře vybaveny a odpovídají věkovým zvláštnostem dětí (lego koutek, čtenářský koutek, relaxační koutek, kreativní koutek, koutek pro deskové hry).

Činnost školní družiny je realizována školním vzdělávacím programem pro školní družinu a řídí se vnitřním řádem školní družiny.