ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

Vážení rodiče,

v minulých letech jsme se zapojili do projektu ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA. Za jeho vznikem stojí odborníci na výživu ze Státního zdravotního ústavu ve spolupráci s týmem hygieniků a se zkušenými lidmi z každodenní praxe. Je podporován taktéž Ministerstvem zdravotnictví.
Cílem projektu je podpora školního stravování, odstranění nedostatků a docílení toho, aby děti dostávaly nutričně hodnotnou, vyváženou a pestrou stravu.

Rádi bychom Vás v této souvislosti požádali o spolupráci, protože i Vaše názory nám mohou pomoci, neboť základ zdravé výživy je vždy v rodině.

Předem moc děkujeme za Vaše postřehy, připomínky či návrhy směrem k činnosti školní jídelny.  Věříme, že Vám stravování Vašich dětí není lhostejné.

Naši malí kuchtíci...