AKTUALITY ŠKOLKY

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU V MŠ 1. ZÁŘÍ 2022

SBÍREJ ŠPAČKY

Vážení rodiče,

chceme vás požádat o spolupráci v soutěži
SBÍREJ ŠPAČKY VE ŠKOLE A ŠKOLCE.

Jedná se o soutěž ve sběru zbytku pastelek. Děti si jistě na konci školního roku budou uklízet svá pouzdra nebo pokojíčky a určitě najdou malé kousíčky pastelek. Byla by škoda toho nevyužít!!!

Pastelky děti donesou do školy nebo školky, kde bude připravena krabice s názvem ŠPAČKOŠ a tam svou starou pastelku vyhodí. Soutěž bude probíhat až do května 2023.

Špačkoš má nejen ekologický a sociální přínos, ale podporuje i umění a zdravý životní styl.

I jeden malý zbytek pastelky, odhozený do správného koše, může přinést mnoho dobrého…

Děkujeme, že nás podporujete!

CO POTŘEBUJE DÍTĚ VE ŠKOLCE

·       zubní kartáček + kelímek na kartáček

·       malý plastový hrníček s ouškem na čaj

·       přezůvky do třídy s pevnou patou

·       oblečení do třídy (zástěrku nebo tepláčky)

·       náhradní oblečení do skříňky (punčocháče, ponožky, spodní prádlo, triko)

·       pyžamko

·       cvičební úbor – cvičky, kraťasy, bavlněné triko s krátkým rukávem

·       obuv, pláštěnka a vhodné oblečení na pobyt venku (můžeme ušpinit), vždy dle ročního období, s přihlédnutím k počasí

Prosíme všechno řádně označit (zubní kartáček, oblečení, obuv). Děkujeme 😊

Vážení rodiče,

dle informací z medií sdělených včera ve večerních hodinách oznamuji, že bude
ZŠ a MŠ od pondělí 1.3.2021 uzavřená.

Průběžně Vás budu informovat.

Sylva Bártová, ř. školy

Vážení rodiče,

právě jsme byli kontaktováni (tj. 12.11.2020)  KHS z důvodu pozitivně testovaného dítěte na Covid 19 v naší MŠ. Dítě bylo naposledy ve školce 6.11. a  k tomuto datu se také vztahuje karanténní opatření na 10 dní. Všichni rodiče dětí, které tento den byly v MŠ, budou rovněž kontaktováni KHS s dalšími pokyny.
Aktuálně je nutné omezit provoz MŠ- v tuto chvíli od dnešního dne do 17. 11.. V plném rozsahu (uzavření). Pokud vše proběhne bez komplikací, školka obnoví provoz 18.11. v běžném režimu, o čemž budete informováni.
Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

Tým MŠ Olbramice

Vážení rodiče,

minulý týden (středa) jsem kontaktovala KHS, kde mi bylo sděleno, že mám vyčkat na informace o dalším průběhu týkajícího se onemocnění COVID19 dvou dětí školy a školky.

Dnes jsem kontaktovala informační linku ke COVID19. Dostala jsem kontakt na speciální linku MŠMT +420 771 139 410. Bylo mi sděleno, že pokud nás dosud nekontaktovala KHS, shledala naši školu  jako nerizikovou. Provoz školy tedy pokračuje v běžném režimu.

Mgr. Sylva Bártová

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020-2021 V MŠ

Vážení rodiče,

nový školní rok začíná v naší olbramické mateřské škole běžným celodenním provozem v úterý 1. září.
Jak probíhá den v naší MŠ, najdete v záložce Režim dne.

Zároveň Vás zveme na třídní schůzky, které se uskuteční ve čtvrtek 10.9. od 16.00 v naší mateřské škole.

V přiložením souboru najdete informace, co potřebuje dítě do mateřské školy.

Daniela Pavlorková

AKTUALITY ŠKOLKY

OZNÁMENÍ

VÁŽENÍ RODIČE, OZNAMUJEME VÁM, ŽE DNES BYLO NA VSTUPNÍ DVEŘE NAMONTOVÁNO BEZPEČNOSTNÍ ZAŘÍZENÍ. ZVUKOVÝ SIGNÁL VÁS UPOZORNÍ NA PŘÍPADNÉ NEDOVŘENÍ DVEŘÍ. VĚNUJTE POZORNOST TOMUTO ZVUKOVÉMU ZNAMENÍ A V PŘÍPADĚ PÍSKÁNÍ ZKONTROLUJTE, JESTLI JSOU DVEŘE ZAVŘENÉ. DĚKUJEME.

Daniela Pavlorková  17.1.2020